Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica decorativa LED ALBA DE CITIRE 3W + 6W 3000K” Anulează răspunsul
535,50 lei
LED COB de 3W + iluminare din spate 6W Aplica Orientabila cu 2 întrerupătoare, IP20.
Furnizat cu drivere 700mA+500mA.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Led | LED |
|---|---|
| Clasa IP | IP20 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal + Aluminiu |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 3W+6W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 700mA+500mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Edison + Samsung |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 500mA, 700mA, |
| Producator | EAGLE |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 530lm |
| Eficienta luminii | 58,89lm/W |
| CRI | 80 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.