Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera MINI Incastrata LED 9w 4000K IP20 230V Dark Light” Anulează răspunsul
148,75 lei
Plafonieraniera MINI incastrata cu LED Dark Light 9W .
Furnizat cu driver LED nedimmabil de 300mA.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice
.

| Dimensiuni | 50 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Turnat |
| Diametru | 120 mm |
| Diametru gaura montaj | 110 mm |
| Adancime | |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 9W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 300mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Sanan |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 300mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Producator | LIFUD |
| Cod culoare | Alb rece |
| Temperatura culoare | 4000K |
| Lumeni | 765lm |
| Eficienta luminii | 85lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 100° |
| Dark light | da |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.