Fii primul care scrii o recenzie pentru „Stalp de iluminat LED NEGRU 75W 4000K IP66” Anulează răspunsul
2.677,50 lei
Lumină LED de exterior pentru stâlpi de 3 m și mai sus. Ideal pentru parcuri, gradina, cai de acces, parcări, locuri de joacă. Diametru stâlp 60 mm. Furnizat cu driver de 2400mA.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice
.

| Dimensiuni | 530 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP66 |
| Culoare | Negru |
| Material | Turnat |
| Diametru | 450 mm |
| Tensiune | 100-240V |
| Putere W | 75W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 2400mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Marca LED | Seul |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Curent iesire | 2400mA |
| Iesire tensiune | |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Conector |
| Producator | Sosen |
| Cod culoare | Alb rece |
| Temperatura culoare | 4000K |
| Lumeni | 9000lm |
| Eficienta luminii | 120lm/W |
| CRI | 80 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.