Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot sina clasica LED ALB 12W 3000K Dark Light” Anulează răspunsul
333,20 lei
Spot sina clasica cu LED SMD de 12W.
Furnizat cu driver de 350mA. Respectă standardul EN60598-1 și orice alte
standarde specifice.

| Dimensiuni | 73 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Aluminiu |
| Diametru | 90 mm |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 12W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 350mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Osram |
| Numar LED-uri | |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 350mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Conector |
| Producator | Kegu |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 960lm |
| Eficienta luminii | 80lm/W |
| CRI | 90 |
| Unghi de redare | 40° |
| Dark light | da |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.