Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot MAXI LED ALB 12W 3000K IP20 230V Reflector NEGRU” Anulează răspunsul
89,25 lei
Spot MAXI Incastrat cu LED COB de 12W, pentru iluminat general
aplicatii.
Furnizat cu driver de 300mA.
Respecta standardul EN60598-1 si orice alte standarde specifice
.

| Dimensiuni | 75 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Culoare | Alb-Negru |
| Material | Aluminiu |
| Diametru | 110 mm |
| Diametru gaura montaj | 92 mm |
| Adancime | |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 12W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 300mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Sanan |
| Numar LED-uri | |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 300mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Cablu |
| Producator | LIFUD |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 720lm |
| Eficienta luminii | 60lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 60° |
| Dark light | da |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.