Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot de perete LED ALB 3W 3000K IP20 230V” Anulează răspunsul
297,50 lei
Spot orientabil aplicat perete pentru noptieră cu LED de 3W, ideal pentru instalarea camerelor de hotel, IP20.
Furnizat cu driver.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Dimensiuni | 200 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Alb |
| Material | Aluminiu |
| Diametru | 80 mm |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 3W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 700mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Marca LED | Osram |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 700mA, |
| Producator | EAGLE |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 160lm |
| Eficienta luminii | 53,33lm/W |
| CRI | 90 |
| Unghi de redare | 36° |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.