Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot aplicat NEGRU 20W 3000K Dark Light” Anulează răspunsul
428,40 lei
Spot LED COB aplicat de 20W.
Furnizat cu driver de 450mA.
Inelele reflectoare interschimbabile din fotografii pot fi comandate separat.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Dimensiuni | 100 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Turnat |
| Diametru | 100 mm |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 20W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 450mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Bridgelux |
| Numar LED-uri | |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 450mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Conector |
| Producator | Kegu |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 2400lm |
| Eficienta luminii | 120lm/W |
| CRI | 90 |
| Unghi de redare | 38° |
| Dark light | da |
| Accesorii | 050300B/W, 050300B/BS, 050300BH/B, 0750B/15, 0750B/24, |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.