Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot ALB INCASTRAT COB 15W 3000K IP20 15-45deg Orientabil” Anulează răspunsul
315,35 lei
Spot orientabil cu LED COB de 15 W cu zoom 15°-45° cu filtru tip fagure detașabil.
Furnizat cu driver de 350mA.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Dimensiuni | 47 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Alb |
| Material | Aluminiu |
| Diametru | 105 mm |
| Diametru gaura montaj | 98 mm |
| Adancime | |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 15W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 350mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Bridgelux |
| Numar LED-uri | |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 350mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Cablu |
| Producator | KGP |
| Protectie | Protecție la scurtcircuit, protecție la suprasarcină, protecție fără sarcină |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 1500lm |
| Eficienta luminii | 100 lm/W |
| CRI | 90 |
| Unghi de redare | 15°-45° |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.