Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera MAXI ALB Dark Light LED 22W 3000K IP20 230V” Anulează răspunsul
208,25 lei
Plafonieraniera MAXI Incastrata LED 22W Dom Light Dark, IP20.
Furnizat cu driver de 600mA.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice
.

| Dimensiuni | 60 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | Turnat |
| Diametru | 225 mm |
| Diametru gaura montaj | 210 mm |
| Adancime | |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 22W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 600mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Sanan |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 600mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Cablu |
| Producator | Kegu |
| Protectie | Scurtcircuit și suprasarcină |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 1550lm |
| Eficienta luminii | 70,45lm/W |
| CRI | 80 |
| Dark light | da |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.