Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera incastrata led 8W IP 40” Anulează răspunsul

107,10 lei
Plafonieraniera subțire LED de 8W, IP40, ideal pentru aplicații comerciale si rezidentiale
precum birouri, bucatarii, galerii și showroom-uri
Furnizat cu driver LED nedimmabil de 300mA.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice
.

| Led | LED |
|---|---|
| Clasa IP | IP40 |
| Orientare | Fixe |
| Culoare | Negru |
| Material | Turnat |
| Diametru | 120 mm |
| Diametru gaura montaj | 108 mm |
| Adancime | |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 8W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 300mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Epistar |
| Numar LED-uri | |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Curent iesire | 300mA |
| Iesire tensiune | |
| Temperatura de operare | |
| Material carcasa | Plastic |
| Producator | LIFUD |
| Cod culoare | Alb neutru, Alb cald |
| Temperatura culoare | 4000K, 3000K |
| Lumeni | 560lm |
| Eficienta luminii | 70lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 120° |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.