Fii primul care scrii o recenzie pentru „Lampa de perete GRI LED 12w 3000K IP54” Anulează răspunsul
386,75 lei
Lampa de perete LED 12W, IP54 pentru iluminarea gradinii.
Furnizat cu driver LED nedimmabil.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice
.

| Dimensiuni | 260 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP54 |
| Culoare | Gri |
| Material | Turnat |
| Diametru | 120 mm |
| Tensiune | 100-240V |
| Putere W | 12W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 350mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Marca LED | Cree |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 350mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Conector |
| Producator | HEP |
| Protectie | Scurt circuit |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 450 lm |
| Eficienta luminii | 37,5lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 50° |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.