Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica stradala LED GRI 75W 4000K IP66” Anulează răspunsul
1.249,50 lei
Lumină stradală LED cu LED SMD. Flux mare de lumen ideal pentru_x000D_ înlocuirea corpurilor vechi de iluminat stradal HPS și mercur._x000D_ Diametrul stâlpului 60mm. _x000D_ _x000D_ Furnizat cu driver de 968mA._x000D_ Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice_x000D_.

| Dimensiuni | 421 × 220 × 77 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP66 |
| Culoare | Gri |
| Material | Aluminiu + Sticla |
| Tensiune | 100-240V |
| Putere W | 75W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 968mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Seul |
| Numar LED-uri | |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Curent iesire | 968mA |
| Iesire tensiune | |
| Material carcasa | Metal |
| Terminal de iesire | Conector |
| Producator | MOSO |
| Cod culoare | Alb rece |
| Temperatura culoare | 4000K |
| Lumeni | 10500lm |
| Eficienta luminii | 140 lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 140°x80° |
| Accesorii | 050326, |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.