Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica Noptiera LED NEGRU 3W + 6W 3000K STANGA” Anulează răspunsul
416,50 lei
3W COB LED + 6W lumina laterala stanga Aplica orientabila de noptiera cu 2 intrerupatoare, IP20.
Furnizat cu drivere de 500mA și 700mA.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Dimensiuni | 300 × 50 × 35 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal + Aluminiu |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 3W+6W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 700mA+500mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Edison + Samsung |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 500mA, 700mA, |
| Producator | EAGLE |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 480lm |
| Eficienta luminii | 53,33lm/W |
| CRI | 80 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.