Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica LED NEAGRA 3W + 5W LUMINĂ SPATE 3000K IP20 230V” Anulează răspunsul
434,35 lei
Aplica orientabila pentru noptieră LED COB de 3W cu iluminare de fundal și întrerupător de 5W, ideal pentru instalarea în camere de hotel, IP20.
Furnizat cu driver.
Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Dimensiuni | 32 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu |
| Diametru | 148 mm |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 3W + 5W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 700mA+350mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Samsung |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 350mA, 700mA, |
| Producator | EAGLE |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 150 lm |
| Eficienta luminii | 50lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 36° |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.