Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica LED ALBA 3W 3000K IP20 230V USB 2A” Anulează răspunsul
398,65 lei
Aplica orientabila pentru noptieră LED COB de 3W cu priză de încărcare USB și întrerupător, ideal pentru instalarea în cameră la hotel, IP20.
Furnizat cu driver. Furnizat cu reflectoare negre și Alama.
Conform standardului EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Dimensiuni | 60 × 25 × 180 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Alb |
| Material | Aluminiu |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 3W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 700mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Samsung |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 700mA, |
| Producator | EAGLE |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 150 lm |
| Eficienta luminii | 50lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 36° |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.