Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica decorativa 2x8w E14” Anulează răspunsul
1.606,50 lei
Aplica de perete decorativa cu soclu 2xE14. Respectă standardul EN60598-1 și orice alte standarde specifice.

| Dimensiuni | 260 × 350 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Clasa IP | IP20 |
| Culoare | Alama |
| Material | Aluminiu + Sticla |
| Tensiune | 100-240V |
| Putere W | 2x8W |
| Sursa luminii | BEC Inlocuibil |
| Pont soclu | E14 |
| Numar lampi |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.