Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot incastrat LED ALB 8W 3000K IP20 230V Dark Light CRI 80” Anulează răspunsul
154,70 lei
Spot încastrat 8W COB LED Dark light .
Furnizat cu driver LED nedimmabil.
Conform standardului EN60598-1 și orice alte standarde specifice
.

| Dimensiuni | 85 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP20 |
| Orientare | Fixe |
| Culoare | Alb |
| Material | Turnat |
| Diametru | 88 mm |
| Diametru gaura montaj | 73 mm |
| Adancime | |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 8W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 300mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Sanan |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 300mA, |
| Material carcasa | Plastic |
| Terminal de iesire | Cablu |
| Producator | LIFUD |
| Protectie | Scurtcircuit și suprasarcină |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 560lm |
| Eficienta luminii | 70lm/W |
| CRI | 80 |
| Unghi de redare | 36° |
| Dark light | da |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.