Fii primul care scrii o recenzie pentru „Oglinda CROMATA LED 7w 4000K IP44” Anulează răspunsul
624,75 lei
Oglindă LED cromată de 7W, IP44 cu intrerupator.
Furnizată cu driver LED nedimmabil.
Conformă cu standardul EN60598-1 și cu orice alte standarde specifice
.

| Dimensiuni | 375 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP44 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Crom |
| Material | Turnat |
| Diametru | 230 mm |
| Tensiune | 100-240V |
| Putere W | 7W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 300mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Epistar |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 350mA, |
| Producator | Kegu |
| Cod culoare | Alb rece |
| Temperatura culoare | 4000K |
| Lumeni | 490lm |
| Eficienta luminii | 70lm/W |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.