Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica decorativa LED ALBA 3W 3000K Dark Light IP65 230V” Anulează răspunsul
136,85 lei
Aplica de perete cu LED AC 3W, IP65, ideala atat pentru instalare in interior cat si in exterior_x000D_._x000D_ Respecta standardul EN60598-1 si orice alte standarde specifice_x000D_.

| Dimensiuni | 30 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP65 |
| Orientare | Fixe |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Diametru | 135 mm |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 3W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip LED | |
| Marca LED | Epistar |
| Numar LED-uri | |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 100lm |
| Eficienta luminii | 33,33lm/W |
| CRI | 80 |
| Dark light | da |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.