Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica decorativa orientabila LED ANTRACIT PERETE 2x3w 3000K IP54 230V” Anulează răspunsul
255,85 lei
Aplica de perete LED 2x3W cu fascicul reglabil, ideala atat pentru interior_x000D_ cat si pentru instalare exterioara._x000D_ Furnizat cu driver 700mA._x000D_ Respecta standardul EN60598-1 si orice alte standarde specifice_x000D_.

| Dimensiuni | 140 × 105 × 145 cm |
|---|---|
| Led | LED |
| Clasa IP | IP54 |
| Orientare | Orientabile |
| Culoare | Antracit |
| Material | Turnat |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere W | 2x3W |
| Sursa luminii | LED incorporat |
| Dimabil | NU |
| Tip alimentare | Curent constant |
| Curent alimentare | 700mA |
| Tensiune lucru | |
| Putere W lucru | |
| Tip LED | |
| Marca LED | Cree |
| TIP | Driver Led |
| Tensiune alimentare sursa | |
| Putere W sursa | |
| Constanta curenta sursa | |
| Tensiune iesire | 700mA, |
| Producator | EAGLE |
| Cod culoare | Alb cald |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Lumeni | 2x210lm |
| Eficienta luminii | 70lm/W |
| CRI | 80 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.